חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

SunWay – הסיפור האישי

כאמא צעירה,חיפשתי לילדי את הפיתרון הטוב ביותר להגנה מהשמש בזמן הבילוי בים ובבריכה.
בחבילה קטנטנה מאוסטרליה,ששלחה לי חברת ילדות,הגיעו חליפות גלישה ססגוניות מבד חוסם קרינה.שמחתי בפיתרון המצוין לבעיות האמיתיות שיוצרת חשיפה לשמש והתענגתי על יתרון נוסף… היה קל מאד לאתר את משפחתי בחוף של 1996. כל שאר הילדים פשוט היו עירומים,חלקם לבנבנים מרוב קרם הגנה,הורים ממש משקיענים עטו על ילדיהם חולצת טריקו שבהיותה רטובה תמיד הפכה לדביקה ומעצבנת.

אמהות אמיצות שהעיזו להתעניין “איפה קונים”נענו בחיוך, במשך שנתיים,ש”בשנה הבאה אני אמכור…” כתקציבאית במשרד פרסום משגשג לא הייתה לי כל כוונה לבצע הסבה לעולם הטקסטיל.אבל הסרטן דפק בדלת של המשפחה שלי.

בגדי הים הקטנטנים מאוסטרליה הפכו לחזון של עתיד בו כמות המבוגרים שתסבול מסרטן עור לסוגיו מצטמצמת.

ברכת הדרך שקיבלתי ממירי זיו, מנכ”ל האגודה למלחמה בסרטן ליוותה אותי בכל קשיי הדרך שמזמנים החיים ליזמית נמרצת שמנסה לעסוק בתחום בו איננה מבינה דבר… האמונה ביכולת של החזון להתממש, אם רק נגן נכון על ילדינו ועל עצמנו, מאירה לי את הנתיב עד היום.

ענת יהב יזמית מייסדת SunWay בגדי ים כובעים וביגוד להגנה מהשמש

כשלב ראשון, ייבאתי בדים מאוסטרליה. גזירה, הדפסה, חוטים, רוכסנים, תפירה, התוודעתי לכל שלבי הייצור בעזרתם של אנשים נפלאים שגיליתי לאורך הדרך ולימדו אותי בחפץ לב את רזי התפירה. עם תיק מלא בדוגמאות והרבה אמונה בנחיצות המוצר, התרוצצתי בין הקנייניות השונות, רובן הראו לי את הדלת …”אף אחד לא ישים על הילדים שלו דבר כזה”.
חלקן… יעצו לי עוד לא להתפטר ממשרתי הקודמת.

לשמחתי, הגעתי גם לאלו שהאמינו והסכימו לערוך ניסיון מכירה ברשתות שייצגו. באביב 1998, במסיבת עיתונאים במהלך שבוע המודעות לסרטן עור, נחנכו בגדי הים וסאן וואי, הובילה את השינוי הגדול שחל באופנת בגדי הים בארץ.

במקום לחשוף…לעטוף!

בסתיו 2006, העלים נשרו ברחובות ניו יורק אבל בתוך אולם Javits Center צעדו דוגמנים צעירים בבגדי ים SunWay שיוצרו בישראל, במסגרת תצוגת האופנה של Vogue Baby לקיץ הבא. רגע מרגש, צעד אחד, בדרך ארוכה…

הילדים גדלו ואיתם המידות. מאחר והשמש לא מסננת הורים רבים מעוניינים לצמצם גם את החשיפה שלהם לשמש ועל הדרך לתת דוגמא לילדים. מגוון המידות והגזרות הרחב מאפשר לכל אחת ואחד בכל גיל למצוא את הSunWay שלו. אבל לא מספיק להתגונן מפני השמש רק כשהולכים לים או לבריכה!

ביומיום מתבצעת חשיפה רבה לשמש אותה ניתן לצמצם בעזרת כובע רחב שוליים וחולצות מבדים אווריריים חוסמי קרינה.
במרץ 2010 הושקה בכנס רופאי העור  במיאמי  סדרת מוצרים חדשים, פרי שיתוף פעולה עם MDSolarSciences או בקיצור  MDSS .החברה פותחה בידי רופאים ומובילה בתחום מניעת סרטן העור בארה”ב. הוועדה המייעצת המדעית מורכבת מהבולטים שבדרמטולוגים, מנתחים פלסטיים,אונקולוגים,רופאי עיניים,מומחי רפואת ילדים ונוער, פוטו-ביולוגים, פוטו-רוקחים ומדעני חקר ההתנהגות. MDSS מתמסרת להגנה מפני השמש, הגנה על העור ומניעת סרטן עור. החברה מקדמת שהייה שפויה אך בטוחה ובריאה יותר בשמש. כחלק ממצע זה, צוות מדעני התנהגות משתפים פעולה עם מומחי חינוך ורפואה, מפתחים  תוכניות כתובות  לשירות הציבור,מחזקים את המודעות בנוגע לשמש, מציעים כלים ושיטות להגנה על אנשים כבר בשלבים המוקדמים של חייהם. החברה תורמת אחוזים מרווחיה לבתי ספר לרפואה ומוסדות אחרים העורכים מחקרים בנושא סרטן העור. SunWayמשיקה בשיתוף MDSolarSceinces ביגוד המיוצר מ 100%במבוק מגן קרינת UV.על הדרך ולא פחות חשוב…עוזרים לכדור הארץ. ייצור הביגוד  האורגני מבדי הבמבוק מחזק את המהפכה הירוקה המדגישה חקלאות ותהליכי עיבוד העובדים עם הטבע ולא נגדו. חקלאות אורגנית  מטיבה עם כדור הארץ, מצמצמת  זיהום האוויר, המים והקרקע. הבמבוק גדל במהירות, ללא צורך בקוטלי מזיקים, קוטלי חרקים או כימיקאלים רעילים. תכונותיו הטבעיות של דחיית חיידקים, ייבוש לחות מהיר ומגע רך במיוחד הופכות  אותו לבד  אטרקטיבי המתאים ללבישה  יומיומית .כן…נכון…אפילו  בקיץ הישראלי.
המודעות לנזקי השמש וליכולת שלנו למנוע את התפתחות הנזקים באמצעות התנהגות חכמה בשמש  הולכת ומתגברת בעולם כולו. בגדי הים, כובעי וחולצות SunWay שגרירים למודעות המתחזקת, מובילים לקוחות, במקרים רבים דווקא  אימהות, עם מודעות גבוהה, לגלות עניין עסקי בשיווק המוצרים. אשמח לתת פרטים נוספים בשיחה אישית למעוניינים להצטרף .ניתן לרכוש ממגוון מוצרינו בחנויות וברשתות השונות -רשימה מפורטת בעמוד החנויות.
נשמח לארח אתכם בחנות SunWay בנמל ת”א,בחנות בטיילת באילת או בחנות הותיקה בהוד השרון, לשלוח מוצרים שיוזמנו באמצעות האתר או בהזמנה טלפונית, לענות לשאלות ולייעץ בבחירת הדגם הרצוי  באמצעות “צור קשר”. טיפים לטיפול במוצרים השונים מפורטים בכדי שתוכלו ליהנות ממוצרינו לאורך זמן.
יש לכם רעיון מעניין בתחום ההגנה משמש? אתם מוזמנים לשתף אותנו.
אני מאחלת לכם קיץ נעים ועתיד בריא.
ענת יהב
סאן וואי בגדי הגנה משמש בע”מ,