חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפול במוצר

איך לכבס ולטפל בבגדי הים?

בגדי ים- הכלור המלח והזיעה הם אוייביו של בגד הים, בכדי ליהנות מבגדי הים לאורך זמן מומלץ לשטוף את בגדי הים בתום השימוש במים זורמים עם מעט סבון גוף או שמפו לשיער, לסחוט עודפי מים ולהניח לייבוש בצל. אנחנו ממליצים לא להשרות בגיגית ולא לכבס במכונת כביסה. לא לאפסן בגד ים רטוב בשקית (גם לא “רק לרבע שעה” – הזמן הקצר הזה שבו בגד ים שוכב רטוב בשקית יכול להזיק מאד לבד- אם שטפתם את בגד הים בתום השימוש בבריכה- בבקשה עטפו במגבת עד שתגיעו הבית ותוכלו להניח אותו לייבוש במקום מאוורר). משטחים מחוספסים יפצעו את המרקם החלק של הבד ויובילו להופעת “גילגולים” בבד- בגד הים מותאם לשימוש במי ים/ברכה וגם חול ודשא לא יפגעו במרקם החלק אולם מגלשות מים מחוספסות, גרנוליט מחוספס שיש לעיתים מסביב לבריכות, סקווטשים למיניהם שיתפסו בבד- יפצעו את הבד ולכן עדיף להימנע ממפגש מצער שכזה. הבדים חוסמי קרינה בדרגת ההגנה המירבית מהשמש סרוגים בצורה רב שיכבתית- לעיתים לאחר התפלשות כיפית בחול יתפסו בבד גרגרי חול. מומלץ לשטוף את בגד הים בזרם מים חזק מבפנים החוצה. אם עדיין מופיעות נקודות שחורות קטנות של גרגרי חול בעובי הבד- כאשר בגד הים יבש מומלץ למתוח מעט את האיזור ובעזרת האגודלים “להקפיץ” החוצה את גרגרי החול הלכודים. אין צורך למרוח בקרם הגנה את כל איזורי הבד המכוסים על ידי בגד הים- הבד חוסם קרינה בדרגה גבוהה יותר מכל קרם- כמו כן קחו בחשבון שהקרמים נוטים להכתים את בגדי הים בצורה שלא תמיד תצליחו לנקות בקלות. במקרה של כתמים קשים מפירות/שוקולד/זפת מומלץ להתייעץ עם מכבסות ניקוי יבש שברוב המקרים יוכלו בעזרת חומרי ניקויי יעודיים להציל את בגד הים.

 

איך מטפלים בכובעים?

אנחנו מייצרים קשת רחבה של כובעים, חלקם מתאימים לשימושים ספוגי מים בים ובברכה וחלקם לא. כובעי הליגיונר במידות תינוקות/ ילדים / ג’וניור בהחלט מיועדים גם להגנה יומיומית מהשמש וגם לשימוש בים ובברכה. הבדים עמידים לכלור- מומלץ בתום השימוש לשטוף במים זורמים ולהניח לייבוש בצל כאשר המצחייה במצב ישר. כובעים רחבי שוליים לתינוקות עם החישוק בהיקף- מתאימים גם הם להגנה יומיומית מהשמש וגם לשימושים רטובים בים ובברכה- הקפידו לא לקפל את הכובע בכדי למנוע שבירה של חישוק הפלסטיק שבהיקף. כובעי מבוגרים- חלקם מתאימים גם להגנה יומיומית “יבשתית” מהשמש וגם לשימוש בים ובברכה אך חלקם לא. מומלץ לקרוא את ההוראות שמתייחסות לכל סוג כובע על גבי התווית שלו, המלצה גורפת לכל הכובעים- לא לכבס במכונת כביסה. אם אתם לא בטוחים ורוצים ייעוץ אישי בבקשה שילחו לנו מייל [email protected].

איך מכבסים ומטפלים בבגדי מטיילים ועבודה להגנה מהשמש?

חולצות במבוק- ניתן לכבס במכונת כביסה בכביסה קרה אך לא לייבש במייבש. (ייבוש במייבש יוביל להתכווצות הבד) חולצות ומכנסי מטיילים- ניתן לכבס במכונת כביסה- אנחנו ממליצים לאחר מזה פשוט “לנער” ולתלות לייבוש במקום מאוורר- כך לא תצטרכו לגהץ את הפריטים. אם בכל זאת החלטתם לגהץ- שימו לב שחום חזק מדי במגהץ יכול לפגוע בבד.